Liberia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Liberia

Nieruchomość na sprzedaż w Liberii

Republika Liberii jest państwem Afryki Zachodniej graniczącym z północą z Sierra Leone i Gwineą, a na wschód z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Niedawno nękały ją dwie wojny domowe, które spowodowały, że setki tysięcy uchodźców wysiedliło i zniszczyło liberyjską gospodarkę.

Jej stolicą jest Monrowia

Liberia to kraj, który został założony przez wyzwolonych niewolników, a dziś Liberia nosi blizny po wielu wojnach domowych, przewrotach, rewolucjach politycznych i walkach o władzę, nie wspominając o niszczącej epidemii Eboli.

Sytuacja gospodarcza i polityczna nie jest stabilna, co utrudnia badania inwestorom zainteresowanym nieruchomościami na sprzedaż w Liberii. Sytuacja nie jest lepsza dla miejscowej ludności, która stale rośnie i ma coraz większe potrzeby mieszkaniowe.

Z pewnością najlepszym miejscem do znalezienia nieruchomości na sprzedaż w Liberii jest Monrovia, gdzie mieszka ponad milion Liberyjczyków. Największe miasto w kraju to tętniące życiem miejsce, w którym rząd stara się sprostać wymaganiom niezbędnych mieszkań.

Gbarnga to kolejne ciekawe miasto, w którym można szukać nieruchomości na sprzedaż w Liberii. Może wyglądać jak zaniedbane miasto w głębi lądu Liberii, ale znajduje się tam University of Cuttington; jeden z najbardziej prestiżowych w kraju od ponad wieku.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB